lokal magazynowy 400m2 | PARK PRZEMYSŁOWY OLIN Numer oferty: 494768 ul. Mariana Bublewicza, Olsztyn
Cena: 1 800 000 zł
4 500.00 zł / m2
Powierzchnia: 400 m2
Informacje o nieruchomości
Powierzchnia: 400 m2
Cena: 1 800 000 zł
Cena /m2: 4 500.00 zł
Typ działki: Magazyn
Opis nieruchomości

PARK PRZEMYSŁOWY OLIN - PRZYSZŁOŚĆ TWOJEGO BIZNESU JEST TUTAJ

Zapraszamy do Parku Przemysłowego OLIN - serca biznesowego rozwoju Olsztyna. Rozciągająca się na 9 hektarach inwestycja nie tylko gwarantuje strategiczną lokalizację, ale również otwiera przed Tobą drzwi do nowych możliwości biznesowych. W ofercie naszego parku znajdziesz lokale magazynowe na sprzedaż już od 300m² oraz nowoczesne hale na wynajem od 1000m². Ponadto oferujemy działki gotowe pod budowę siedzib firmowych czy hal logistycznych/produkcyjnych. Zapewniamy szerokie spektrum kompleksowych rozwiązań dla biznesów w różnych fazach rozwoju.

Specyfikacja lokalu magazynowego:
Nazwa: lokal magazynowy, dostęp od frontu działki oraz od tyłu działki
Typ nieruchomości: Lokal magazynowy
Powierzchnia lokalu: 400 m2
Powierzchnia całk. gruntu: 864 m2
*Cena podana w ogłoszeniu zawiera lokal magazynowy wraz z przynależnym do niego gruntem.
Szerokość lokalu: 16 m
Głębokość lokalu: 25 m
Możliwe typy działalności w lokalu: magazynowanie, usługi, handel

Lokalizacja
Park Przemysłowy OLIN zlokalizowany jest na terenie byłego toru motocrossowego przy ulicy Lubelskiej w Olsztynie, co gwarantuje łatwy dostęp zarówno dla osób przyjeżdżających z miasta, jak i z zewnątrz. Dogodny zjazd z obwodnicy Olsztyna, drogi krajowej S16, od strony Barczewa i Mrągowa, umożliwia szybką komunikację z kluczowymi punktami regionu: zaledwie 2 godziny od Warszawy i 1,5 godziny od Gdańska. Otaczają nas salony motoryzacyjne, hurtownie, fabryki oraz firmy logistyczne, co czyni tę lokalizację kluczowym punktem na mapie przemysłowej Olsztyna. Jest to idealne miejsce dla przedsiębiorców szukających przestrzeni w dynamicznie rozwijającej się, biznesowej dzielnicy miasta.


Poznaj zalety lokali magazynowych OLIN
Nowoczesne segmenty magazynowe to propozycja OLIN na potrzebę przedsiębiorców ceniących funkcjonalność, elastyczność oraz efektywne wykorzystanie przestrzeni. W ofercie posiadamy segmenty na sprzedaż o powierzchni 300m2, 400m2, 600m2, 1000m2. Segmenty można łączyć celem dobrania odpowiednich powierzchni pod Twój biznes.


Standard budowlany i technologia
W standardzie każdy lokal wyposażony jest w instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, oświetlenie, dostęp do sieci internet. Na indywidualne zamówienie klienta istnieje możliwość wyposażenia lokalu w system alarmowy, kamery monitoringu oraz kontrolę dostępu. Budynki w naszej ofercie wznoszone są z wykorzystaniem technologii płyt warstwowych. W standardzie każdego segmentu znajdują się brama garażowa oraz drzwi zewnętrzne, których ilość dostosowana jest do specyfikacji wybranego segmentu. Ponadto, standardowe wykończenie obejmuje trwałą i odporną na obciążenia posadzkę przemysłową, idealnie sprawdzającą się w warunkach intensywnej eksploatacji. Oferujemy również dostosowanie wykończenia podłóg - od płytek ceramicznych po posadzki żywiczne - według indywidualnych życzeń klientów.

Wykończenie w standardzie biurowym
Zapewniamy opcję personalizacji segmentów pod kątem standardu biurowego z dopłatą 4,000 zł za m² w stanie deweloperskim. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, idealnej zarówno dla poszukujących przestrzeni magazynowej, jak i przedsiębiorców rozważających rozwój działalności usługowej lub handlowej.


Więcej na temat parku przemysłowego oraz oferty OLIN dowiesz się na naszej stronie park.olin.pl

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną netto, do której należy doliczyć 23% VAT. Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Skontaktuj się z Nami

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub chcesz umówić się z naszym agentem jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kontakt z konsultantem Olin
Potrzebujesz czegoś specjalnego?

Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę

Kontakt z konsultantem Olin