działka pod biznes, 3000m2 | PARK PRZEMYSŁOWY OLIN Numer oferty: 592711 ul. Mariana Bublewicza, Olsztyn
Cena: 1 650 000 zł
550.00 zł / m2
Powierzchnia: 3000 m2
Informacje o nieruchomości
Powierzchnia: 3000 m2
Cena: 1 650 000 zł
Cena /m2: 550.00 zł
Forma własności: Własność
Media:
  • Internet
  • Woda
  • Prąd
  • Kanalizacja
Droga dojazdowa: paving
Typ działki: Działka (Inwestycyjna)
Opis nieruchomości

PARK PRZEMYSŁOWY OLIN - PRZYSZŁOŚĆ TWOJEGO BIZNESU JEST TUTAJ

Zapraszamy do Parku Przemysłowego OLIN - serca biznesowego rozwoju Olsztyna. Rozciągająca się na 9 hektarach inwestycja nie tylko gwarantuje strategiczną lokalizację, ale również otwiera przed Tobą drzwi do nowych możliwości biznesowych. W ofercie naszego parku znajdziesz działki inwestycyjne gotowe pod budowę siedzib firmowych czy hal logistycznych/produkcyjnych. Dodatkowo w ofercie posiadamy lokale magazynowe na sprzedaż już od 300m² jak również hale na wynajem od 1000m². Zapewniamy szerokie spektrum kompleksowych rozwiązań dla biznesów w różnych fazach rozwoju.

Specyfikacja działki
Nazwa: działka frontowa
Powierzchnia działki: 3000 m2
Typ nieruchomości: działka inwestycyjna
Tytuł prawny: własność
Możliwe typy działalności na działce: usługi, handel, magazynowanie, produkcja
Uzbrojenie: woda, kanalizacja, prąd, internet, gaz/ogrzewanie miejskie (na indywidualne zapytanie)

Lokalizacja
Park Przemysłowy OLIN zlokalizowany jest na terenie byłego toru motocrossowego przy ulicy Lubelskiej w Olsztynie, co gwarantuje łatwy dostęp zarówno dla osób przyjeżdżających z miasta, jak i z zewnątrz. Dogodny zjazd z obwodnicy Olsztyna, drogi krajowej S16, od strony Barczewa i Mrągowa, umożliwia szybką komunikację z kluczowymi punktami regionu: zaledwie 2 godziny od Warszawy i 1,5 godziny od Gdańska. Otaczają nas salony motoryzacyjne, hurtownie, fabryki oraz firmy logistyczne, co czyni tę lokalizację kluczowym punktem na mapie przemysłowej Olsztyna. Jest to idealne miejsce dla przedsiębiorców szukających przestrzeni w dynamicznie rozwijającej się, biznesowej dzielnicy miasta.

Poznaj zalety działki
Działka inwestycyjna, położona jest w pierwszej linii od ulic Lubelskiej/Bublewicza w Olsztynie. Ta przestronna działka oferuje doskonałą widoczność, oraz dostępność, stanowiąc idealne miejsce dla firm poszukujących miejsca na swoją nową siedzibę.

W ramach Parku Przemysłowego OLIN istnieje możliwość elastycznego dostosowania układu działek do specyficznych wymagań inwestorów, co umożliwia skrojenie przestrzeni idealnie odpowiadającej potrzebom różnorodnych przedsiębiorstw, przy jednoczesnym zachowaniu kluczowej infrastruktury drogowej. Infrastruktura ta została starannie zaprojektowana, aby zapewnić płynną komunikację w obrębie całego parku, co stanowi dodatkowy atut dla potencjalnych inwestorów.


Więcej na temat parku przemysłowego oraz oferty OLIN dowiesz się na naszej stronie park.olin.pl

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną netto, do której należy doliczyć 23% VAT. Prezentowana oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Skontaktuj się z Nami

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub chcesz umówić się z naszym agentem jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Kontakt z konsultantem Olin
Potrzebujesz czegoś specjalnego?

Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę

Kontakt z konsultantem Olin